Nasza firma

Kierując ofertę do wymagających partnerów, chcielibyśmy zachęcić Państwa do skorzystania z naszych usług. P.U. „KONTRAKT” jest dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się sprzątaniem obiektów użyteczności publicznej i prywatnych. Obsługujemy biurowce, centra handlowo-usługowe, szkoły, wspólnoty mieszkaniowe, obiekty medyczne, instytucje i klientów indywidualnych.

Dostrzegamy fakt, że coraz więcej firm przywiązuje wagę do czystości i eleganckiego wyglądu swoich pomieszczeń, traktując to jako jeden z ważnych elementów tworzących wizerunek firmy. Chcielibyśmy stać się solidnym partnerem dla wszystkich, którym estetyka i czystość otoczenia nie są obojętne.

Przedsiębiorstwo Usługowe „KONTRAKT” działa w branży sprzątania od 1995 roku. Posiadamy branżowe certyfikaty jakości, potwierdzające nasze kwalifikacje w zakresie utrzymania czystości. Wszystkie czynności związane z wykonywaniem prac są objęte ubezpieczeniem od prowadzonej działalności.

Szkolenia branżowe, współpraca z Polskim Stowarzyszeniem Czystości oraz z producentami urządzeń i środków chemii profesjonalnej daje nam dostęp do innowacyjnych rozwiązań w zakresie utrzymania czystości, co tym samym pozwala nam wyposażać obiekty naszych kontrahentów w profesjonalny sprzęt i chemię.
Jako nieliczna firma w Polsce wprowadziliśmy innowacyjną technologię sprzątania metodą „tzw. mopa jednego kontaktu” z mikrofazy, co w zdecydowany sposób wpływa na jakość usługi. Powierzchnia podłogi zawsze jest myta czystym „jednorazowym” mopem. Dzięki tej technologii na podłodze nie powstają zabrudzenia. Nasza technologia również pozwala zaoszczędzić do 70 % zużycie środków chemicznych, a tym samym korzystnie wpływa na ochronę środowiska.

PU Kontrakt

Współpraca z nami daje szereg korzyści, wśród których najważniejsze to:
* ciągłość usług – na nas spoczywa odpowiedzialność za właściwy dobór personelu sprzątającego, jego przeszkolenie, kontrolowanie, „urlopowanie i organizowanie zastępstw”. Gwarantujemy sprawność maszyn i dostawy środków czystości na czas;
* kompleksowość usług – oprócz codziennego przygotowania obiektu do użytku oraz dbania o czystość w trakcie jego otwarcia, wykonujemy szereg prac specjalistycznych takich jak mycie elewacji, przeszkleń, pranie wykładzin, żaluzji, konserwację posadzek, itp. Zajmujemy się również pielęgnacją terenów zielonych, utrzymaniem czystości na terenie zewnętrznym, segregacją odpadów, odśnieżaniem; oszczędności finansowe wynikające z możliwości korzystania z naszych rabatów uzyskanych u dostawców przy zakupie środków higieny, jak również z redukcji kosztów administracyjnych związanych z utrzymaniem czystości.

Telefon

+48 533 334 625

Adres

P.U. Kontrakt
Profesjonalny Serwis Czystości
Adres: ul. Narwicka 1/29
80-557 Gdańsk

3 + 12 =