Nasza Oferta

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą profesjonalnych usług czyszczenia i sprzątania centrów handlowych, biurowców oraz placówek medycznych.

Kompleksowe sprzątanie biurowców

Nasza firma świadczy usługi w najbardziej prestiżowych biurowcach Trójmiasta. Wyróżniamy się dbałością o najmniejsze szczegóły, odpowiednim doborem personelu oraz nienaganną aparycją. Kompleksowo dbamy o części wspólne budynków, części biurowe, parkingi i tereny zewnętrzne. Nie ma dla nas prac niemożliwych do wykonania.

Sprzątanie centrów handlowych

Wieloletnie doświadczenie w utrzymaniu czystości obiektów handlowych pozwala nam zaspokoić potrzeby klienta na najwyższym poziomie. Odpowiednio dobrana kadra, duży park maszyn pozwala na dopasowanie usługi do specyfiki i potrzeb danego obiektu (świadczymy również usługę czyszczenia schodów oraz podjazdów ruchomych).

Czyszczenie elewacji budynków

Czyścimy oraz konserwujemy wszelkiego rodzaju elewacje. Lata doświadczeń pozwalają nam na odpowiedni dobór metod oraz środków, aby usługa była świadczona profesjonalnie i bezpiecznie.

Prace alpinistyczne

Oferujemy wszelkiego rodzaju prace alpinistyczne i na wysokościach, począwszy od mycia okien w wieżowcach a skończywszy na czyszczeniu i pielęgnacji elewacji wysokich budynków.

Naprawy sprzętu – prace konserwatorskie

Ekipa pracowników działu technicznego pozwala nam na zaspokojenie potrzeb klienta w zakresie napraw i prac konserwatorskich.

Mechaniczne oraz ręczne odśnieżanie

Zajmujemy się odśnieżaniem mechanicznym (pracownicy z odpowiednimi uprawnieniami) oraz ręcznym, usuwaniem nawisów śnieżnych oraz sopli.

Zabezpieczania podłóg powłokami ochronnymi

Oferujemy usuwanie starych powłok oraz nakładanie nowych powłok ochronnych na posadzki.

Nasze usługi to:

  • sprzątanie standardowe (biurowce, centra handlowe oraz inne obiekty użyteczności publicznej sprzątanie specjalistyczne) 
  • pielęgnacja zieleni
  • mycie okien, witryn (również prace alpinistyczne)
  • dezynfekcja i odkażanie basenów, saun
  • pranie maszynowe (wykładziny, tapicerki meblowe oraz samochodowe, żaluzje pionowe)
  • zabezpieczanie podłóg (kamienne i PCV – polimeryzacja i krystalizacja)
  • czyszczenie: kostki kamiennej, marmurów, granitów, piaskowców, klinkierów

Ekologia

Jako nieliczna firma w Polsce wprowadziliśmy innowacyjną technologię sprzątania metodą „tzw. mopa jednego kontaktu” z mikrofazy, co w zdecydowany sposób wpływa na jakość usługi. Powierzchnia podłogi zawsze jest myta czystym „jednorazowym” mopem. Dzięki tej technologii na podłodze nie powstają zabrudzenia. Nasza technologia również pozwala zaoszczędzić do 70 % zużycie środków chemicznych, a tym samym korzystnie wpływa na ochronę środowiska.

Skontaktuj się z nami

Telefon

+48 533 334 625

Adres

P.U. Kontrakt
Profesjonalny Serwis Czystości
Adres: ul. Narwicka 1/29
80-557 Gdańsk

12 + 5 =